DUYURULAR
DUYURULAR
Yapısal İş Birliği ile İSG Alanında Kapasitenin Artırılması projesi hk.

Sayın Katılımcımız,

İş Sağlığı ve Güvenliği alanında yapılan çalışmalarımız kapsamında, (İSO) İstanbul Sanayi Odası ile işbirliği içinde yürütülen "Yapısal İş Birliği ile İSG Alanında Kapasitenin Artırılması” isimli AB projesi çalışmalarına başlanmıştır.

Söz konusu Proje kapsamında bedeli Proje bütçesinden karşılanmak üzere çok tehlikeli sınıfta yer alan sanayi firmalarına iş sağlığı ve güvenliği (İSG) konusunda ÜCRETSİZEntegre Danışmanlık Hizmeti” verilecektir. “Entegre Danışmanlık Hizmeti” kapsamında sanayi firmalarında İSG konusunda boşluk analizi gerçekleştirilecek, risk değerlendirmesi yapılacak ve aksiyon planı hazırlanacaktır. Çalışmanın sonunda her sanayi firmasına özel olarak bir rapor sunulacaktır.

Firmanızın “İSG Entegre Danışmanlık Hizmeti” çalışmasında yer alması, İSG konusunda çalışmalarınızı güçlendirecek, firmanıza mali ve hukuki bir yük getirmeyecektir.

Firmanızın söz konusu “İSG Entegre Danışmanlık Hizmeti” çalışmasına katılması konusundaki geri dönüşünüzü en geç 01.09.2021 tarihine kadar Bölge Müdürlüğümüze iletmenizi rica ediyoruz. Çalışmaya katılmak istemeniz durumunda aşağıda paylaşılan dosyadaki bilgileri doldurmanızı rica ediyoruz.

Ek dosya için tıklayınız..

Proje kapsamında devam eden seminer ve eğitimlerin tamamı için tıklayınız. 

Sorularınızı gurkankarahan@itosb.org.tr - ebuyukbay@iso.org.tr ve oinan@iso.org.tr e-posta adreslerine iletebilirsiniz.

Bilgilerinize önemle rica ederiz.