KURUMSAL
KURUMSAL
Teknolojik ve Yüksek Katma Değerli Üretime Önem Veren Katılımcılarımızdan VSY Biyoteknoloji'nin Başarı Hikayesi
Teknolojik ve Yüksek Katma DeÄerli Ãretime Ãnem Veren Katılımcılarımızdan VSY Biyoteknoloji'nin BaÅarı Hikayesi

Organize Sanayi Bölgemiz Katılımcılarından VSY Biyoteknoloji firması Ceo su Sn. Ercan Varlıbaş Koç Holding, Sabancı Holding gibi rakiplerini geride bırakarak inovlig inovasyon haftasında 1. Olarak ödülünü almıştır.

Haber Kaynağı : İhlas Haber Ajansı

Haber İçeriği: VSY Biotechnology; İnovaLİG Ödülleri’nde, İnovasyon Sonuçları Kategorisi’nin Birincisi Olması Hk.

VSY Biotechnology İnovasyon Lideri Seçildi.

VSY Biotechnology; İnovaLİG Ödülleri’nde, İnovasyon Sonuçları Kategorisi’nin birincisi oldu.

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM), uluslararası yönetim danışmanlığı firması A.T. Kearney işbirliğiyle gerçekleştirdiği İnovaLİG Yarışması’nda; VSY Biotechnology 761 şirket arasından, “İnovasyon Sonuçları Kategorisi”nde birincilik ödülüne sahip oldu. ICC İstanbul Kongre Merkezi’nde 10 Aralık 2016’da gerçekleştirilen törende; VSY Biotechnology CEO’su Dr. Ercan Varlıbaş’a, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ödül takdim edildi.

“Türkiye’nin önü inovasyon ile açılacak”

VSY Biotechnology CEO’su Dr. Ercan Varlıbaş, İnovaLİG’de birinci olmalarından dolayı duydukları mutluluğu ifade ederek, “Türkiye’nin gelişmesi için katma değeri yüksek ürünlerin üretilmesi gerekiyor. Bu da inovatif bir yaklaşımla, inovatif ürün üretimiyle mümkündür. VSY Biotechnology; Ar-Ge, tasarım, projelendirme, yenilik gibi küresel kavramlarla hareket ediyor. Hem iş süreçleri hem de üretimde kullandığımız yöntemler açısından teknolojinin tüm olanaklarından yararlanıyoruz. Ar-Ge merkezimizde gerçekleştirdiğimiz projeler ve tasarımlarımızı titiz bir şekilde hayata geçiriyoruz. Projelerimizin üretime dönüşmesi, üretilen ürünlerin kalite testlerinden üstün sonuçlarla geçmeleri bizim için gurur kaynağı. Daha birçok yeni inovatif projemizle ürün gamımızı geliştireceğiz. VSY Biotechnology olarak ürettiğimiz ürünlerle Türkiye’nin gelişimine katkı sağlamaya çalışıyoruz. Yenilikçi ürünlerimizi 50’yi aşkın ülkeye ihraç ediyoruz. Türk firmaları Ar-Ge ve inovasyona verdiği önem doğrultusunda gelişecek ve ülkemizin önü açılacaktır” şeklinde konuştu.